51
Gator Gum 18cm Neon Tetra i gruppen Fiskedrag / Gäddjiggar hos Örebro Fiske & Outdoor AB (392GATOR)
Gator Gum 18cm Neon Tetra

Gator Gum 18cm Neon Tetra

99 kr / 49 kr
Gator Gum junior är ett hybridbete på 18cm och väger 48g som fiskar hur bra som helst med shallowskruv i grunda vikar men fiskar också otroligt bra med jiggskalle Mer information
Artnr: 392GATOR
 
Lägg i kundvagnen
  • Varianter
  • Produktinformation
    • Gator Gum junior är ett hybridbete på 18cm och väger 48g som fiskar hur bra som helst med shallowskruv i grunda vikar men fiskar också otroligt bra med jiggskalle
    • Kundomdömen
    • Nedan kan du betygsätta på en skala från 0-5. Om du vill kan du även skriva en kommentar till det betyg du har valt att ge artikeln. Ditt namn kommer att visas som avsändare.

    Se fler varor

    Gator Gum 12 cm 3 pack
    Gator Gum 12 cm - Den senaste produktionen till abborrefiskare av den erfarna fiskaren Alexander L...
    69 kr 89 kr
    Gator Gum 7 cm 5 pack
    Gator Gum 7 cm - Den senaste produktionen till abborrefiskare av den erfarna fiskaren Alexander Le...
    69 kr 89 kr
    50
    Gator Gum 22cm
    Ett fantastiskt gummibete som levererat massvis av stora gäddor
    69 kr 139 kr
    Gator Gum 9 cm 5 pack
    Gator Gum 9cm - Den senaste produktionen till abborrefiskare av den erfarna fiskaren Alexander Lex...
    69 kr 89 kr

    Andra köpte även

    14
    Geecrack Bellows Stick 3,8 inch
    Super snygga, doftsatta och välutvecklade jiggar från japanska Geecrack. Innehåller...
    119 kr 139 kr
    7
    TrueGlide Guppie 13,5 cm
    Guppies kompakta och konvexa kroppsform ger god krokningsförmåga, krokspetsarna hamnar a...
    279 kr 299 kr
    17
    Juhlin Baits Bull Jerk
    Bull Jerk från Juhlin Baits, handgjorda träbeten som gäddan kommer älska!
    499 kr 599 kr
    14
    Geecrack Bellows Gill 2.8''
    Dessa beten är riktigt bra till texas/free rig, som jigtrailer. Fiskar även bra oviktade...
    119 kr 139 kr
    30 dagars öppet köpFri frakt över 1000:-Snabba leveranser
    Sporting

    Sporting grundades 1982 i Örebro men det var först 1995 som Stephan Nielsen köpte butiken och det var då vi drog igång på riktigt. Sedan starten har Sporting varit en fysisk fiskebutik som gått under namnet Sporting men vi har även använt oss av några internetnamn som är Attitude Baits, Sporting Flyshop och PopUp Tackle. Vi har alltid jobbat stenhårt för att hålla ett bra och brett sortiment med sportfiskeprylar för alla. Vi som jobbar här är alla hängivna sportfiskare som lägger hundratals timmar på att fiska varje år och vi delar mer än gärna med oss av våra erfarenheter och kunskaper. I dagsläget har vi en fysisk butik på 270 kvm som är fylld upp till taket med fiskeutrustning. Vi satsar även stenhårt på vår webshop varifrån vi skickar ut tusentals paket per år. Vårt mål är att vara en av Sveriges bästa sportfiskebutiker och ge våra kunder en bra upplevelse oavsett om kunden besöker vår fysiska butik eller webbshopen. Välkommen in! Kaffe finns alltid på kannan.

    ÖREBRO FISKE & OUTDOOR AB


    Karosserigatan 4, 703 84 Örebro

    Butikens öppettider

    Måndag - Fredag: 10.00-18.00
    Lördag: 10.00-14.00
    Söndag: Gone fishing