15
Holmström Baits Pajaja Paddletail i gruppen Fiskedrag / Tailbeten hos Örebro Fiske & Outdoor AB (Holmstrom Pajala Paddle)
Holmström Baits Pajaja Paddletail
Holmström Baits Pajaja Paddletail
Holmström Baits Pajaja Paddletail
Holmström Baits Pajaja Paddletail
Holmström Baits Pajaja Paddletail
Holmström Baits Pajaja Paddletail
Holmström Baits Pajaja Paddletail
Holmström Baits Pajaja Paddletail
Holmström Baits Pajaja Paddletail
Holmström Baits Pajaja Paddletail

Holmström Baits Pajaja Paddletail

Pajala Paddletail är ett väldigt lätt fiskat bete. Kasta ut, veva in. Den haren riktigt trevlig rullande gång med sin paddel tail. Och ger ifrån sig mycket flash och ljud tack vare sin inbyggda rassel kammare. Går även att byta ut tailen till vilken som du föredrar. Bigtail, Paddel, Glidtail u name it!

Mer information
Artnr: Holmstrom Pajala Paddle
 
Antal: 

Kampanjvara

Kampanj:
Antal:
0
Kampanjstart:
Kampanjstopp:

Se fler varor

14
Holmström Bait Pajala Jerk
Pajala Jerk är ett mycket trevlig jerkbete med fin sida sida gång. Går att traditio...
429 kr 499 kr
20
Holmström Bait Walle Boi
Walle Boi är 11cm 90g Slowsink och har en fin sida till sida gång med s-kurvor vid rak i...
399 kr 499 kr
14
Holmström Baits Monster Tail
Detta tail bete är framtaget för att locka till sig grovgädda. Med sin breda profil...
599 kr 699 kr
17
Holmström Bait Waggy Tail
Waggy Tail är ett bete som är framtaget för att vara extremt lättfiskat. Kasta...
499 kr 599 kr

Andra köpte även

7
TrueGlide Guppie 13,5 cm
Guppies kompakta och konvexa kroppsform ger god krokningsförmåga, krokspetsarna hamnar a...
279 kr 299 kr
17
BorreDansken 8,5 cm (5-pk)
BorreDansken 8,5 cm är en liten Shad jigg som vi tagit fram till abborre & gös fiske...
99 kr 119 kr
17
Storner Lures Appeticer
Appeticer från Stoner Lures är svenskbyggd träbete av högsta kvalitet.Massor a...
499 kr 599 kr
10
SvartZonker Squarepusher Swim
Squarepusher Swim är en slider som skapades 2007 för att täcka mycket vatten och va...
179 kr 199 kr
30 dagars öppet köpFri frakt över 1000:-Snabba leveranser
Sporting

Sporting grundades 1982 i Örebro men det var först 1995 som Stephan Nielsen köpte butiken och det var då vi drog igång på riktigt. Sedan starten har Sporting varit en fysisk fiskebutik som gått under namnet Sporting men vi har även använt oss av några internetnamn som är Attitude Baits, Sporting Flyshop och PopUp Tackle. Vi har alltid jobbat stenhårt för att hålla ett bra och brett sortiment med sportfiskeprylar för alla. Vi som jobbar här är alla hängivna sportfiskare som lägger hundratals timmar på att fiska varje år och vi delar mer än gärna med oss av våra erfarenheter och kunskaper. I dagsläget har vi en fysisk butik på 270 kvm som är fylld upp till taket med fiskeutrustning. Vi satsar även stenhårt på vår webshop varifrån vi skickar ut tusentals paket per år. Vårt mål är att vara en av Sveriges bästa sportfiskebutiker och ge våra kunder en bra upplevelse oavsett om kunden besöker vår fysiska butik eller webbshopen. Välkommen in! Kaffe finns alltid på kannan.

ÖREBRO FISKE & OUTDOOR AB

070-360 78 59