Mälaren Lures Mr Shady Blackbird i gruppen Fiskedrag / Jerkbaits hos Örebro Fiske & Outdoor AB (Malaren-Lures-MrShady-01)
Mälaren Lures Mr Shady Blackbird

Mälaren Lures Mr Shady Blackbird

399 kr
499 kr
Modellen har aldrig gjort oss besvikna, fortsätter och leverera stor fisk år efter år. Mer information
Artnr: Malaren-Lures-MrShady-01
 
Lägg i kundvagnen
  • Varianter
  • Produktinformation
  • Kundomdömen
  • Nedan kan du betygsätta på en skala från 0-5. Om du vill kan du även skriva en kommentar till det betyg du har valt att ge artikeln. Ditt namn kommer att visas som avsändare.

Se fler varor

Mälaren Lures Fathead Tail Swimbait
Fathead Tail är ett swimbait med extrem detaljrikedom och pedantisk balans. Med bara ett lite...
549 kr 649 kr
Mälaren Lures Spooke Tail
Betet har en stabil och väldigt fin gång som fungerar i alla fartregister. Men bäst...
399 kr 449 kr
Mälaren Lure Togaik Tail
Ett bete som varit med länge och bara fortsätter leverera.
399 kr 449 kr
Mälaren Lures Waterhog
Waterhog är ett magiskt tailbete av trä med enorm profil. Ett storgäddbete av rang ...
449 kr 549 kr

Andra köpte även

40
Buster Jerk 15 cm Sinking
Strike Pro's Buster Jerk är ett bete på högsta kvalité, ett krav att ha i alla...
fr. 149 kr fr. 249 kr
OGP Bulldog 7 gr
OGP Bulldog kastar som en gud och har en vaggande gång i vattnet, vilket gör att den syn...
79 kr 99 kr
OGP Bulldog 4 gr
OGP Bulldog är ett lite rundare bete med en yvig gång som slår ut åt sidorna
79 kr
OGP Henrys Skruen 15 gr
Ett Danskt producerat kustbete av Henry Hansen i hög kvalité och med läcker finish ...
89 kr
30 dagars öppet köpFri frakt över 1000:-Snabba leveranser
Sporting

Sporting grundades 1982 i Örebro men det var först 1995 som Stephan Nielsen köpte butiken och det var då vi drog igång på riktigt. Sedan starten har Sporting varit en fysisk fiskebutik som gått under namnet Sporting men vi har även använt oss av några internetnamn som är Attitude Baits, Sporting Flyshop och PopUp Tackle. Vi har alltid jobbat stenhårt för att hålla ett bra och brett sortiment med sportfiskeprylar för alla. Vi som jobbar här är alla hängivna sportfiskare som lägger hundratals timmar på att fiska varje år och vi delar mer än gärna med oss av våra erfarenheter och kunskaper. I dagsläget har vi en fysisk butik på 270 kvm som är fylld upp till taket med fiskeutrustning. Vi satsar även stenhårt på vår webshop varifrån vi skickar ut tusentals paket per år. Vårt mål är att vara en av Sveriges bästa sportfiskebutiker och ge våra kunder en bra upplevelse oavsett om kunden besöker vår fysiska butik eller webbshopen. Välkommen in! Kaffe finns alltid på kannan.

ÖREBRO FISKE & OUTDOOR AB

070-360 78 59


mgctlbxN$MZP mgctlbxV$5.1.16 mgctlbxL$C