34
Attitude Baits Cheburashka / Link Head i gruppen Krok & Småplock / Jiggskallar hos Örebro Fiske & Outdoor AB (AB Cheburashka)
Attitude Baits Cheburashka / Link Head

Attitude Baits Cheburashka / Link Head

Detta är lite kraftigare Cheburashkaskallar / Linkhead än vad vi är vana att se på marknaden idag. Så nu kan du vara säker på att länken verkligen håller! Ett perfekt sätt att få ditt bete att röra sig helt fritt bakom vikten. 

Mer information
Artnr: AB Cheburashka
 
Antal: 

Kampanjvara

Kampanj:
Antal:
0
Kampanjstart:
Kampanjstopp:

Se fler varor

Attitude Baits Snap with Triple Swivels
Tre stycken lekande ger tre gånger högre styrka och rotationskapacitet än lekande a...
49 kr 59 kr
25
Attitude Baits Titanium Leaders
Attitude Baits Titanium Wire Leader är tillverkad av sjutrådig titan. Kommer med Fasttac...
59 kr 79 kr
34
Attitude Baits Micro Jig Heads
Fiska små beten med precision tack vare vårt sortiment av mikrojigghuvuden, ultraskarpa ...
39 kr 59 kr
Attitude Baits Super Rolling Swivels
Super Rolling lekande har tre gånger högre styrka och rotationskapacitet än lekande...
39 kr 49 kr

Andra köpte även

20
Z-Man Floating WormZ
Till skillnad från andra "flytande" maskar som egentligen inte flyter, ligger dessa ultra-fly...
79 kr 99 kr
18
Z-Man Swimmin' Trout Trick 3.5''
TroutTricks ribbade kropp med Z-mans kurvade paddel skapade verkligen ett unikt bete!
89 kr 109 kr
15
Wolfcreek Lures Twisthead
Wolfcreek Lures Twisthead är en skruvskalle som från början designades av Martin Br...
fr. 55 kr fr. 65 kr
7
TrueGlide Guppie 13,5 cm
Guppies kompakta och konvexa kroppsform ger god krokningsförmåga, krokspetsarna hamnar a...
279 kr 299 kr
30 dagars öppet köpFri frakt över 1000:-Snabba leveranser
Sporting

Sporting grundades 1982 i Örebro men det var först 1995 som Stephan Nielsen köpte butiken och det var då vi drog igång på riktigt. Sedan starten har Sporting varit en fysisk fiskebutik som gått under namnet Sporting men vi har även använt oss av några internetnamn som är Attitude Baits, Sporting Flyshop och PopUp Tackle. Vi har alltid jobbat stenhårt för att hålla ett bra och brett sortiment med sportfiskeprylar för alla. Vi som jobbar här är alla hängivna sportfiskare som lägger hundratals timmar på att fiska varje år och vi delar mer än gärna med oss av våra erfarenheter och kunskaper. I dagsläget har vi en fysisk butik på 270 kvm som är fylld upp till taket med fiskeutrustning. Vi satsar även stenhårt på vår webshop varifrån vi skickar ut tusentals paket per år. Vårt mål är att vara en av Sveriges bästa sportfiskebutiker och ge våra kunder en bra upplevelse oavsett om kunden besöker vår fysiska butik eller webbshopen. Välkommen in! Kaffe finns alltid på kannan.

ÖREBRO FISKE & OUTDOOR AB


Karosserigatan 4, 703 84 Örebro

Butikens öppettider

Måndag - Fredag: 10.00-18.00
Lördag: 10.00-14.00
Söndag: Gone fishing